ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Микола Томенко

Микола Томенко

Голова Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики, народний депутат України Микола Томенко разом з іншими представниками «антибраконьєрської депутатської групи» та громадськими активістами взяв участь у черговій акції під гаслом «Запусти рибу – віднови життя!».

Для того, щоб коаліція продовжила працювати у форматі чотирьох фракцій, принципи її роботи мають бути змінені. Про це сьогодні в кулуарах парламенту сказав народний депутат від БПП Микола Томенко

«На 5 каналі щоранку бачимо програму "Ранок з Біблією". От подумав чому ця програма мене не надихає?!»

«Чесно кажучи, цей примітивний піар від міністрів уряду Яценюка вже дістав»

Народний депутат України Микола Томенко зауважує, що виконання конституційної норми про обов’язкову повну загальну середню освіту останнім часом все більше і більше стає обов’язком не держави, а батьків.

«Щойно журналісти, що працюють на Сході поінформували: уряд не може кілька місяців погодити ухвалене рішення Держтелерадіо профінансувати закупівлю техніки для Луганської та Донецької телерадіокомпаній,які нині мовлять з Сєверодонецька та Краматорська!»

«Щодо роботи над "бурштиновим законом! До другого читання подано 352 поправки депутатів і свої пропозиції надсилають обласні ради так званого бурштинового регіону»

«До 20-річчя ухвалення сучасної української конституції, на замовлення одного з наших видавництв, готую популярну версію свого посібника "Історія української конституції".»

«Колеги по українських просвітницьких проектах запитують:коли Костянтин Острозький повернеться в Києво-Печерську лавру?»

Народний депутат України Микола Томенко в ефірі Черкаської ОДТРК «Рось», інформуючи про те, яким повинен бути процес об’єднання територіальних громад та виконання Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» сказав, що сьогодні попередній аналіз показав, що чиновники вирішили піти, на їх думку, найпростішим шляхом, але цей шлях виявляється надзвичайно конфліктним. «Писати проекти в Києві чи обласних адміністраціях, які сільські громади потрібно об’єднати між собою, щоб прозвітувати про скорочення видатків на утримання сільських рад – проект, який закінчиться конфліктами і протестами на рівні сільських громад. Це абсолютно очевидно», – говорить Микола Томенко.

Страница 1 из 3
Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com