ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Понедельник, 22 Июнь 2015 13:18

Маганов: Україна перетворилась на кладовище для талантів Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Сьогодні йде активна цькування артистів, які якось пов’язані з діяльністю в Росії.

Прокоментував на своїй сторінці в Facebook журналіст і громадський діяч Маганов Денис


«Рейтинг таких очолює Ані Лорак, Таїсія Повалій, Світлана Лобода, Потап і Настя Каменських, Квест Пістолс, Аллан Бадоєв та ін. Ну з першими двома пристосуванцями більш менш все досить зрозуміло, там самі винні в тому, що налаштували маси проти себе, а ось щодо інших виникають питання.


Візьмемо наприклад Лободу, харизматична, епатажна, сексуальна, енергійна особистість, яка вихлюпувати може всю свою енергію тільки на сцені. Але тут склалися обставини, що в країні війна і що накажете їй робити? Відмовитися від контрактів, які приносять дохід, творчу реалізацію і забезпечене майбутнє своєї дитини заради принципів політичних ігрищ?

 


Ніхто не замислювався, можливо вона в Росії коли виступає нашу культуру туди в маси несе?


Ніхто не замислювався, що можливо вона просто за прикладом Порошенка, з його слів, звідти гроші вивозить на Батьківщину? Згадайте, коли Президент заявив, що всі доходи від продажів в Росії солодощів компанії «Рошен» йдуть на Україну, тим самим заробляючи і забираючи гроші у росіян.


Можливо Лобода і ряд інших артистів не зрадники, а попросту законослухняні громадяни, який беруть повчальний приклад з Гаранта Конституції?»


«Давайте перестанемо намагатися створити велосипед з цілком справного мотоцикла. Шоу бізнес повинен бути поза політикою, але в межах свого обов'язку перед Батьківщиною» - додав він.

Прочитано 371 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com