ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Суббота, 06 Июнь 2015 19:42

Д.Маганов: Правий Сектор чекає історичне забуття як Свободи після Маршу рівності Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

«Спостерігаючи за накалом подій між ‪‎ЛГБТ‬ організаціями та ‪‎Правим‬‪ ‎Сектором‬, то напрошується тільки одне питання: А чи не на підтримці (хоч і не особливо на цьому наголошувалось тоді) саме гей спільноти Дмитро ‪Ярош‬ та Борислав ‪‎Береза‬ зайшли до Українського Парламенту? А чи не завдяки зовнішній привабливості серед геїв до Парламенту потрапив і Парасюк?»

Таку думку на своїй сторінці в facebook виразив головний редактор FotNews та громадський діяч Маганов Денис

«Не потрібно недооцінювати гей спільноту, так як їх неофіційна кількість серед мешканців України нараховує близько 15 відсотків виборців. Ніхто ж не винний, що ім в першу чергу доводиться боротись за свої права на рівні з боротьбою за країну.


Особисто я, як журналіст, чув не один десяток розповідей про те, як геї мужньо захищають Україну в зоні ‪ АТО‬ пліч-об-пліч з іншими (нормальними на думку суспільства) побратимами. Їх імена ніхто не знає, як наприклад Нігояна чи Вербицького , але вони зробили не менш для своєї Батьківщини, навіть якщо не більше при всій глибокій повазі до «Небесної сотні».


Мало кому відомо, що серед «Небесної сотні» є близько 5 геїв, які або не встигли або не захотіли розголошувати про себе через гноблення такими ж «правосеками».
Особисто я проти того, щоб зараз проходив пишний гей парад вулицями столиці через те, що зараз в країні йде війна та і наше суспільство, якщо говорити тверезо, тільки починає оговтуватись від подавлення «савком» і поважати права кожної людини.


ПАРАДУ БУТИ НЕ ПОВИННО - це однозначно, але якщо таке дійство буде мати чітко організаційний характер з відсутністю факторів розбещення, до того ж вже розбещених і знаючих не мало з Інтернету дітей, то місце такому дійству в суспільстві сьогодні є!


Моя думка, що гей спільноті не потрібно боятись, а націоналістам-провокаторам на чолі з Ярошем порозумніти і подорослішати нарешті, не перетворюючи ще одне мирне дійство в кроваву розвагу задля кровавої галочки в історії страждаючої України»

Прочитано 470 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com