ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Суббота, 06 Июнь 2015 19:28

О.Оскер: Правий сектор своїми діями подавали патрони на інформаційні війні Кремля проти України Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

«Сьогоднішні криваві події на ЛГБТ марші знищили нас, як євро інтеграторів»

Таку думку виразив громадський діяч, та голова ВГО «Євро Столиця» Оскер Олексій, передає FotNews з посиланням на прес-службу громадської організації.


«Ми цілий рік протистояли в інформаційній війні Кремля, який подавав нашу Революцію Гідності, як захоплення бандерівським угрупуванням влади шляхом війни і кровопролиття. Ми цілий рік доводили всьому світу, що ми через революцію йдемо до толерантної, європейської спільноти і хочемо в цій родині прав людей бачити свою країну і своє майбутнє.

Ми цілий рік розповідали, що Росія, це пережиток минулого з їх скажено хворим Жириновським, гомофомоб Мілоновим, відсталою, агресивною, зомбованою молоддю. Ми цілий рік захищали Правий Сектор, свободівців, Бандеру, розповідаючи, що це наша історія і наші національно-патріотичні символи Революції, які захистили мирний народ від беркутівців Януковича. Ми цілий рік відбивали інформаційні нападки Росії і страшилки про бандерівців, правосеків, націонал-фашистів, які прийшли до влади на крові. Ми цілий рік втирали всім, що обрали шлях Миру, демократії, спокою, толерантності, виваженості і результат нашої перемоги в Революції, це Гідність, Мир і права кожної людини та її поглядів.

І ось нарешті сьогодні, Правий Сектор, Ярош, свободівці та інші «тітушковані» натурали всі наші зусилля і потуги запхали, загнали, забили в те місце де ми сьогодні знаходимось.

Націоналістично – фашистськи – агресивно - псевдопатріотично налаштовані «тітушки», розігнали, побили, змішали з кров’ю звичайних дівчат, хлопців, які мають інші погляди на це життя, на своє особисте життя і його майбутнє. Вчорашній заклик «гомофоба» Яроша, який наче б то до цього перебував на передовій, але встигає викладати селфі в обіймах з Березою та іншими слугами Коломойського, вирішив виплюнутися сьогодні на ЛГБТ параді, заявивши, що подібні марши не на часі.

Кожного дня в Києву і по всій Україні проходять фестивалі, пробіги, концерти та інші тусовки, де Катя Осадча виловлює і Березу, і Геращенка, і Яроша, але марш геїв, вони так вирішили з Коломойським, не на часі.

Дивує заява Антона Геращенко, який заявив, що завдяки пильності МВС, марш пройшов і сутичок не було.

Мабуть око пана Геращенко перекосило сьогодні в бік, а вухо заклало, якщо він не бачив і не чув залитий кров’ю Інтернет і результати такої пильності.

Одним словом шановні, сьогодні правосеки, свободівці та інші «гомофоби» своїми руками подавали патрони на інформаційні війні Кремля проти нас.

Прочитано 334 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com