ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Вторник, 26 Май 2015 11:40

Фесенко: Сайти продовжують писати «фейкові» матеріали за моєї участі

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

«На жаль знову доводиться реагувати на маніпулятивний і вибіркове цитування»

Написав на своїй сторінці в фейсбук експерт Володимир Фесенко


«Цього разу відзначилася gazeta.ua. В цитуванні моєї оцінки першого року президентства Порошенко вони прибрали позитивні оцінки і залишили тільки критичні. Але при цьому мене ще й відредагували. Зокрема, приписали мені фразу "Порошенко регулярно допускає помилки".


Він звичайно припускається помилок, у тому числі і в кадровій політиці, але цитувати треба коректно і не приписувати мені того, що я не говорив»

Прочитано 412 раз

Комментарии   

0 #1 Юрий 26.05.2015 13:28
Перестал уважать Фесенко как политолога. Был у власти Янукович - Фесенко его критиковал, но мягко, пришел Порошенко - и опять мягкая критика. Снова произойдет смена и опять Фесенко на телешоу будет зарабатывать. Нету у Фесенко станового хребта (убеждений): работает по ветру.
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com