ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Среда, 20 Май 2015 12:03

Курус: Ігор Білоус - корупціонер чи незамінний державний управлінець?

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

«Вчора народні депутати 258 голосами проголосували за призначення Ігоря Білоуса головою Фонду державного майна – державного органу, який за планами Уряду, потягом наступного року має розпродати майже усе залишкове державне майно»

Прокоментував на своїй сторінці в фейсбук експерт Ігор Курус


«Дивно, що прем’єр-міністр подав на цю посаду кандидатуру людини, яку ще в березні місяці «витіснив» з посади керівника Державної фіскальної служби України. Таке рішення Кабміну прем’єр Яценюк пояснив численними зверненням підприємців, які стверджували, що система роботи фіскального відомства пронизана корупцією. Керівник Уряду звернув особливу увагу на «організовані злочинні угруповання за участю представників служби безпеки, митників, прокурорів, міліціонерів, які займаються відмиванням грошей, кришуванням митниці та створенням схем, що призводять до розграбування країни, яка перебуває в стані війни». Як стверджують джерела, відставці І.Білоуса передувало службове розслідування діяльності Фіскальної служби щодо неналежного виконання ним та його заступниками службових обов’язків. За результатами якого, його заступників Володимира Хоменка та Анатолія Макаренка було звільнено, а Ігорю Білоусу дали можливість піти «за власним бажанням».

Крім цього, прокуратурою міста Києва було відкрито кримінальне провадження за фактом можливого отримання службовцями ДФС неправомірної вигоди при розмитненні товарів на кордоні.


Не минуло і двох місяців, як Арсеній Яценюк вніс до парламенту проект постанови про призначення Білоуса на посаду голови ФДМ. Тепер залишається запитати у пана Яценюка, хто ж такий Ігор Білоус: корупціонер чи незамінний державний управлінець? Бо виходить, що нас ввели в оману, та от не відомо коли, чи то у березні чи то сьогодні.


Якщо так і надалі урядовці будуть безвідповідально ставитися то своїх слів і дій, то можливо, невдовзі, на державну службу повернуться «показово» арештовані на засіданні Уряду Сергій Бочковський та Василь Стоєцький.


То ми, шановні можновладці, боремося з корупцією, чи імітуємо боротьбу?»

Прочитано 507 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com