ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Вторник, 19 Май 2015 13:47

Курус: З таким темпом скоро буде відставка Уряду або позачергові вибори до ВР

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

«Останнім часом, критика Уряду з боку експертів, політиків, іноземних партнерів і суспільства, щодо «гальмування» проведення реформ в Украйні звучить все частіше»

Таку думку на своїй сторінці в фейсбук виразив експерт Ігор Курус


«Звична риторика провладних політиків і звинувачення у всіх бідах Путіна і сепаратистів - перестає бути «лакмусовим папірцем» фактичної бездіяльності українських високопосадовців. «Інформаційний туман» розсіюється і все більше людей розуміють, що Україна має проблеми не лише на сході, але й всередині країни де процвітає тіньова економіка, зростає корупція, відбувається безкарне обкрадання самих незахищених верств населення через тарифну політику уряду. Інколи складається враження, що війна на сході найбільш вигідна владі, бо це - не лише можливість приховати своє «бездарне» управління, але й підзаробити.


На противагу намаганням об’єднати суспільство довкола зміни системи влади, можновладці вкинули в суспільство ідею адміністративної реформи, яка належно не підготовлена, не обговорена громадами і яка поновила конфлікти на місцях.


Поряд з тим, урядові кабінети почали залишати іноземні фахівці, які ще пів року тому, були панацеєю порятунку України. Їх «викидає» радянська система влади, яка і досі панує в найвищих органах влади. Усі заявлені реформи «буксують». Не виконуються Президентська стратегія - 2020, Програма дій Уряду, Коаліційна угода.
Замість посилення обороноздатності країни, ми все частіше спостерігаємо за звинуваченнями добровольчих батальйонів та волонтерських груп з боку влади. Так виглядає, що єднання нації , яка з’явилося внаслідок агресії Путіна, починає зникати. На перший план виходить безвідповідальний і безкарний український чиновник, який не дивлячись на зовнішню агресію продовжує грабувати. І політик, який будує абсолютну владу «під себе». Просвітління в головах суспільства змушує «урядових камікадзе» шукати винних у провалі зміни системи влади яка мала відбутися після «вигнання» Януковича.


Боячись відповідальності, Арсеній Яценюк шукає «козлов отпущения». Ними можуть стати депутати коаліції, які за словами прем’єра, мають «піти на вихід», якщо вони не хочуть працювати в «європейській коаліції», про що прем’єр заявив сьогодні на презентації плану законодавчого забезпечення реформ. Очевидно, що в подальшому, ті політики, які не підтримуватимуть урядових ініціатив, або далі наполягатимуть на «процвітанні» корупції в Уряді, будуть визначені прем’єром – «ворогами України» і на них буде спроба почепити усю відповідальність за реформаторський провал.


Скажіть, правда ж непоганий хід на випередження?


Тримаю парі, що з такими темпами, за декілька місяців ми дочекаємося відставки Уряду, або ж матимемо позачергові вибори до ВР.»

Прочитано 508 раз

Комментарии   

0 #1 Влад 19.05.2015 19:04
Чия теля мичало б... Ігорьок рідкісний хабарник часів Ющенка. Працюючи на державній службі в регуляторному органі з телебачення і радіомовлення, нагріб стільки, що вистачило на престижний спа-готель у Східниці...
А тепер "воно" великим правдошукачем хоче бути
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com