ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Понедельник, 18 Май 2015 12:08

Томенко: Україна й Канада навіки разом

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

«Пригадав, як в 2010 році під час Зимової олімпіаді у Ванкувері був на грі чвертьфіналу по хокею Канада-Росія»

Написав на своїй сторінці в фейсбк народний депутат та голова екологічного комітету Микола Томенко


«На початку матчу в нашій ложі збираються керівники українських організацій Канади у формі канадської збірної і ми - представники НОКУ. Заходять керівники російської компанії - спонсора "Боско" і здивовано запитають:" А вы не за Россию???" Я коротенько пояснюю історичну роль українців у створенні Канадської держави, місце української культури у доктрині канадської "багато культурності" та інші вагомі причини нашої безумовної прихильності до братньої Канади. У росіян етнокультурний та етнополітичний шок!

Далі фантастична гра, що завершується перемогою Канади 7-3. Росіяни зникають, залишивши по собі кілька порожніх пляшок "Бєлуги", а ми святкуємо перемогу, бо Україна й Канада: навіки разом!»

Прочитано 280 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com