ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Четверг, 07 Май 2015 16:37

Маганов: Закарпатські туристичні фірми беруть приклад з Криму

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

«Поки що Україна тимчасово втратила Крим! З підприємницької, туристично - економічної точки зору це дає свої значні переваги закарпатському та східному туристичному бізнесу, як би це цинічно не звучало, але закон гривні, як закон природи»

Таку думку висловив на своїй сторінці в фейсбук головний редактор порталу FotNews Маганов Денис


«"Коль пошла такая пьянка - реж последний огурец" говорить народне прислів'я. Це я до того, що коли вже пішла така політика, стосовно перебазування туристів на схід, які категорично відмовились відпочивати на території тимчасово окупованого Росією Криму, то це треба використати, як можливість розвитку інфраструктури тих регіонів, які природа наділила своєю щедрістю, чого не можна сказати про державу.

Ні для кого не було секретом той факт, що завдяки антидержавницькій політиці туристичних Кримських фірм привабливість Криму, як туристичного регіону, значно впала ще задовго до окупації. Замість того, щоб взяти з цього урок, закарпатські туристичні фірми беруть з цього приклад, в результаті маємо формат ціна - якість, що не відповідає вимогам навіть середнього класу. На Закарпатті, де завжди панували ввічливість, вихованість, повага, щедрість сьогодні туристичні підприємці монополісти намагаються нахамити, обдурити, заробити, і підняти ціни на все до критичного рівня, тим самим сприяючи і породжуючи процес знищення туризму в Закарпатті.»

Прочитано 535 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com