ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 36

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 106

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 38

Вторник, 11 Февраль 2014 12:19

Луганська єпархія УПЦ засудила дії журналістів Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Під удар потрапили журналісти громадської організації «Дорожній контроль Луганськ» за саркастичний репортаж.

 

Приводом став репортаж про освячення автомобілів Державтоінспекції, а також благословення на несення служби. Журналісти прокоментували захід таким чином: «Метою заходу була не викриття «перевертнів у погонах» серед співробітників ДАІ, а освячення правоохоронців, їх службового транспорту і вигнання з міліціонерів нечистої сили». А відео, яке було розміщено в інтернеті отримало назву «вигнання диявола з Гайців».

На сюжет відразу ж відреагував протоієрей Володимир Чесноков: «Ці люди, не маючи в душі нічого святого, вирішили таким чином заробити собі славу, але прорахувалися - слава виявилася гіркою».

Керівник відділу Луганської єпархії став на захист працівників Державтоінспекції і зазначив, що в нелегкі для країни години, як церкві, так правоохоронним органам доведеться подолати багато випробувань.

«Найпростіше кричати, які ми правильні, а потім за рогом творити беззаконня і розпусту. Тільки коли щось трапляється, ми відразу згадуємо про співробітників міліції», - пише священник.

Володимир Чесноков також відзначив, що не хотів нікого образити, але він різко засуджує тих, хто шукає славу, засуджуючи інших.

 

«Хотів звернутися ще раз до тих, хто в написанні цієї статті брав участь: станьте добрішими, доведіть прикладом свого життя, що ви з Богом і народом, і тоді ваші праці будуть оцінені, а поки ваші діяння тільки, як кажуть у народі, « сміх і гріх »», - пояснив священик.

Прочитано 1235 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com