ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Пятница, 20 Март 2015 16:25

Оскер: Порошенко турбується про Рошен і регіоналів Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

«Українці обрали Президентом, засновника Партії Регіонів, частину якої завів в Парламент по округам і через списки»

Таку думку висловив Голова ВГО «Євро Столиця» Оскер Олексій на своїй сторінці в фейсбук


«Українці обрали Прем’єра, єврейчика, який мав посади вже при Кучмі і бере приклад особисто з Азарова, як він сам заявив.


Українці відвернулися від жінки, політика, яка воювала з Кучмою, за що поплатилася, воювала з Януковичом, за що теж розрахувалася, воювала з Фірташем, за що отримала бій, який вистояла, воювала з світовою кризою, не довівши Україну до дефолту, воювала з амбіціями Порошенка і Ющенка, які розвалювали помаранчеву команду, пропихаючи Януковича до влади.


Так, вона акторка, але і політика це гра, в якій ми, народ - є лише глядачами. Ми реагуємо на театральні сценки, які нам влаштовують політтехнологи і змінюємо свої симпатії до того, чи іншого політика, опираючись на ту інформацію, яку нам подали про нього.


Нам мало покращення життя вже сьогодні. Ми не хотіли чути правду від Тимошенко, в якій вона говорила, що треба буде потерпіти, оговтатися після Яничар, ми захотіли жити по новому. Тепер у нас нові тарифи. Нові ціни. Новий курс. Ось лише пенсії та заробітні плати залишилися старі.


Корупційна складова, схема, піраміда залишилася стара. Олігархічна десятка, клани і їх методи залишилися старі. Відношення до інвалідів, пенсіонерів, студентів, матерів, медиків, науковців, винахідників, до врешті решт нашої культури і нації, гідності і честі кожного українці залишилися старими.


Сьогодні Ляшко намагається воювати з Коломойським, Тимошенко витримує паузу, Яценюк дожимає народ, як Азаров, Порошенко турбується про Рошен і регіоналів, а ми, українці чекаємо...»

Прочитано 496 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com