ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 653

Вторник, 22 Август 2017 12:19

Є.Фірсов: Шабунін Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Противно спостерігати за тим, як корумпована система викручується, в спробі хоч за щось вхопити Шабуніна. 

В хід вже йшли і липові мітинги під його будинком, і замовні статті, і навіть фейковий відеосюжет, в якому американці нібито звинувачували Шабуніна в розтраті грантових коштів.

Нічого з цього не спрацювало. Навпаки, брудна кампанія проти Шабуніна тільки зіграла йому на руку. Тому кабінетним шахраям не залишалося нічого іншого, крім як перейти до звичних і зрозумілих їм репресіям.

Спочатку кримінальне провадження проти "Центру протидії корупції" відкрила податкова поліція. А тепер тюремний термін загрожує і самому Шабунін, якого сьогодні судили в Києві за відважені ляпас провокатору.

Думаю, немає сенсу розбирати цей епізод. Він сміховинний. Особливо на тлі закритої справи проти Сергія Пашинського, який прострелив ногу беззбройного людини. Схоже це все на обіцяну "Життя по-новому". Думаю, ви і самі розумієте, що не дуже.

Цинізм ситуації в тому, що та сама компашка, яка намагається тепер розправиться з Шабунін, стала владою в чому завдяки йому ж. Поки Шабунін писав про корупцію Азарова, Януковича та Клюєва, він був зручний і вигідний тодішньої опозиції. Тепер же, коли колишня опозиція стала владою, їй більше не подобаються антикорупційні розслідування. І тепер вона готова тиснути Шабуніна методами Януковича, з яким так відчайдушно боролася.

Давним давно зрозуміло, що такими тупими методами перемогти інакомислення неможливо. Репресії дають зворотний ефект. Переконаний, що вони підсилять не тільки Шабуніна, але і тиск на владу в цілому. Раз цей мафіозний спрут нас боїться, значить ми на правильному шляху. Значить, потрібно ще більше посилити контроль за чиновниками, ще більше проводити відповідних розслідувань і розголошувати виявлені факти.

Тиск на Шабуніна - це привид слабкості корумпованій українській верхівки. Не сумніваюся, що ми переможемо. Влада змушена буде змиритися, що жити по-старому вже не можна

Прочитано 2102 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com