ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 655

Вторник, 22 Август 2017 11:53

Д.Маганов: А навіщо взагалі їздити в Росію на ефіри? Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Громадський діяч і журналіст Денис Маганов на своїй сторінці в Facebook написав своє бачення ситуацій, стосовно недавнього скандалу на російській програмі «Пусть говорят», під час ефіру котрої із залу вигнали українського політолога. 

На думку журналіста, жоден експерт від України не повинен їздити в Росію на ефіри, так як блокада с Росією повинна бути у всьому, в тому числі і в інформаційному просторі.

«А навіщо взагалі їздити в Росію на ефіри? Слави хочуть, думають якщо надягли вишиванку і гучніше всіх кричать в залі їх там хтось зрозуміє!? Росія це цілковите лайно. Як по мені нема чого там робити нашим політологам, журналістам і іншим українцям. Якщо у нас блокада з Росією, то вона повинна бути у всьому. А поки туди будуть їздити наші чергові "знавці", росіяни продовжуватимуть "стеб і знущання" над нами в своєму вакуумному інформаційному просторі, якому ми люб'язно підігруємо і надаємо "жерт для гоніння".» - написав Маганов.
Прочитано 1959 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Медиа

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com