ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Четверг, 22 Июнь 2017 11:54

В.Портніков: За допомогою врегулювання карабахського питання відкрилися б нові перспективи для розвитку регіону Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Це чергове заява, не більше. Таку думку в бесіді з журналістами, кажучи про заяву офіційного представника МЗС РФ Марії Захарової про те, що в Арцахского питанні необхідний компроміс, висловив український публіцист, авторитетний аналітик Віталій Портніков.

«Карабахський конфлікт так довго тривав і ще так довго триватиме, що, навряд чи, пані Захарової вдасться примусити, щоб він закінчився. Я розглядаю цю заяву як чергову. Легко заявляти про те, що необхідно знайти компроміс, набагато складніше знайти цей самий компроміс», - сказав Віталій Портников.

За його словами, для досягнення прогресу в процесі врегулювання карабахського конфлікту дійсно необхідно, щоб саме сторони конфлікту - Вірменія і Азербайджан прийшли б один з одним згоди.

«Конфліктуючі сторони повинні усвідомлювати важливість співіснування в регіоні, збереження безпеки, яка є основою для державного розвитку. За останні 25 років боку так цього і не зрозуміли. І Вірменія, і Азербайджан хочуть, щоб з ними згоди прийшла Росія, і не хочуть дійти згоди між собою. В Єревані і Баку не розуміють, що офіційна Москва зацікавлена в наявність карабахського конфлікту в якості інструменту для чинення тиску на обидві сторони », - сказав він.

Віталій Портников також зазначив, що якщо карабахський конфлікт вирішиться, то відносини Вірменії з Азербайджаном і Туреччиною покращаться, а це в свою чергу призведе до того, що Туреччина також буде зацікавлена в підтримці з Вірменією дружніх відносин.

«За допомогою врегулювання карабахського питання відкриються нові перспективи для розвитку регіону. Це буде стосуватися не тільки Вірменії, Азербайджану, а й Грузії. З'явилися б можливості економічного, торгового співробітництва. Створилися б все ті можливості, яких не було до цього дня, що і завело ситуацію в глухий кут. Обидві сторони мають потребу в розвитку ... », - зазначив аналітик.

Прочитано 3123 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com