ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 655

Четверг, 22 Июнь 2017 11:46

Д.Маганов: Мінагро не зацікавлене в «парникових проектах» для України Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Всі ці дахи не приватні будинки чиновників, а величезні тепличні господарства Туреччини. Прокоментував громадський діяч і журналіст Денис Маганов фотографію.

«У кожному, навіть курортному місті, практично на кожному розі стоять теплиці, які влітку захищають від пронизуючого сонця рослини, а в зимовий час від вітрів. Незважаючи на посушливі землі, Туреччині вдається цілий рік отримувати врожай та імпортувати ряд продуктів. Україна здатна створити не менш масштабні тепличні гіганти і при цьому цілий рік отримувати продукти в специфікації до зростання в регіоні. "Парникові проекти від Мінагро" - допоможуть скоротити в Україні експорт заморських овочів та фруктів і тим самим створити свій осередок прибутковою аграрної галузі для держави. Ринково-недорогі ціни на овочі та фрукти, створення робочих місць, сплата податків до місцевих бюджетів, екологічно чисті продукти із-за чорноземів - це тільки частина всього того, що може виграти як держава так і кінцевий споживач від правильної Державної політики Мінагро. На жаль, сьогодні в Украіні повністью знищений цей надприбутковий вид діяльності, більшість теплиць, які знаходяться на територіі Украіни перебувають у власності іностраних інвесторів, і практично жодноі в власності держави. Це ще раз доказує той факт, що Міністерство жодним чином не проявляє інтерес в даному напрямку. Ще більш цікаво, що ті теплиці, які вже працюють на територіі Украіни в основному вирощують не продукти, а квіти, котрі потім відправляють за кордон. Бездрицька та Броварська теплиці явний тому приклад. Украіна могутня аграрна держава, котра спроможна не тільки себе, а й нагодувати всю Европу завдяки своїм чорноземам, котрі високо цінуються в усьому світі. Мені б на рік те крісло, я би показав що таке справжній аграрний прорив... Шкода мені тебе, Україно..." - додав експерт. 
Прочитано 2902 раз Последнее изменение Четверг, 22 Июнь 2017 11:52

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com