ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 655

Четверг, 22 Июнь 2017 11:38

Д.Маганов: Єдині дотація від держави для фермерів - це непідйомні кредити та корупційні схеми Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Сьогодні фермерські господарства Латвіі отримують дотаціі від держави в розмірі 150 євро на один гектар землі в володіннях, але якщо фермерське господарство веде екологічно чисте господарювання, то дотаціі умножуються. 

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook журналіст і громадський діяч Денис Маганов

"А тепер давайте порівняємо це з Украіною, єдині дотація від держави для фермерів - це непідйомні кредити та корупційні схеми по закупівлі фермерських продуктів. Не дивлячись на прийнятий законопроект про мінімальну ціну на молоко, злодіі продовжують скуповувати його по 2 гривні за літр, а фермерам нічого не залишається як продавати по цій ціні, так як або виливати або продавати хоча б за таку ціну. З такою політикою держави ми дійсно скоро вітчизняного виробника будемо бачити в книжках, а не на полицях маркетів. І ви мені ще розповідаєте про те, що Міністерство аграрної політики веде не антидержавницьку політику по відношеню до свого виробника... смішно і сумно."
Прочитано 2799 раз Последнее изменение Четверг, 22 Июнь 2017 11:49

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Медиа

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com