ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Четверг, 22 Июнь 2017 10:44

Є.Фірсов: Про маніпуляціях навколо викрадення журналіста Станіслава Асєєва (Васіна) Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Останнім часом посилилася пропагандистська робота щодо ситуації зі Стасом. З'явилося безліч вкидань на проросійських і сепарскіх сайтах. 

Всі потуги пропагандистів зводяться приблизно до наступного:


Стас не був викрадений МГБ, він не виходив на зв'язок, оскільки просто захворів і ліг в лікарню. Після того як я або українські ЗМІ (найчастіше згадують чомусь статтю Сергія Рахманіна, хоч вона була і не першої) повідомили справжнє прізвище Станіслава його і затримали. Тобто виною всьому поява інформації про справжнього прізвища Стаса.

На жаль, частина людей, які не стежили за ситуацією з самого початку, повірили в цей фейковий вкидання і навіть стали поширювати версію бойовиків. Це частина війни, і в першу чергу війни за уми. На жаль, не всі з нас це розуміють і перевіряють інформацію, перш ніж її поширювати і коментувати. Хоча, 3 роки війни і пропаганди повинні були цього навчити.

Я не буду детально спростовувати новини, тиражовані в "ДНР", це не має ніякого сенсу. Але ще раз наведу кілька аргументів, щоб ті, хто попався на виверти ФСБшників, могли переконатися в зворотному.

Першу інформацію про зникнення Стаса я отримав 4 червня, коли він не приїхав до мами і перестав відповідати на телефон. На наступний день, з'явилася інформація про проникнення в його квартиру і зникнення робочого комп'ютера. Трохи пізніше, в цей же день, сусіди підтвердили, що бачили незнайомих людей на сходовому майданчику. 6 червня з ФБ аккаунта Стаса почалася розсилка повідомлень, всім хто підтримував з ним контакти. Після спілкування зі "Стасом" і людьми, які отримали аналогічні повідомлення, стало очевидно, що пише не Станіслав. Тому я вперше публічно написав про зникнення мого друга.

На наступний день, мені вдалося домовитися про биллинге телефону Стаса, виявилося, що дзвонив він, не «під'їжджаючи до Донецька" як сказав мамі, а вже з Донецька, і саме з адреси Шевченко 26, де знаходиться МГБ ДНР. Крім того, ми отримали підтвердження інформації про затримання Стаса органами ДНР від керівництва СБУ. Зібравши і перевіривши всі факти, стало очевидно, що Стас був затриманий МГБ, його особа встановлена, і рід його діяльності визначено. Сумнівів тут немає і бути не може. Я знаю Стаса більше 10 років, ми регулярно контактували, в тому числі і в ситуації, коли він реально потрапляв до лікарні. Я впевнений, що ця людина не змогла б писати компліменти дівчині, знаючи, що його мама вже 4 дня в істериці і без перерви обдзвонює то морги, то міліцію.

Раніше, 6 червня я вже обривав телефони Ірини Геращенко і просив дізнатися будь-яку можливу інформацію Стаса. А 7 і 8 червня вже були написані заяви в поліцію і СБУ, де була вказана справжня прізвище. Тоді ж, питання про зникнення Асєєва піднімався на Мінській групі.

Вже 9 червня з'явилися перші публікації в ЗМІ де Станіслава "Васіна" називають Асєєвим. І вже 10 червня, Сергій Рахманін опублікував свою статтю "Земля Стаса". Уже ці факти спростовують фейковий версію "ДНР" цілком і повністю

Тепер про те, що стосується деанонімізація Стаса Асєєва. Це було необхідно, оскільки до 9 червня було вже на 100% очевидно, що він затриманий, що в МГБ знають, хто він і що просто так його вже ніхто не відпустить. І до його порятунку повинні бути підключені всі можливі ресурси, починаючи від ООН, ОБСЄ, Мінську групу і закінчуючи пресою та іншими зарубіжними організаціями. Але займатися пошуком і встановленням місцезнаходження неіснуючого "Станіслава Васіна" просто неможливо. А при такій кількості суб'єктів і контактів, в тому числі і з тією стороною, сподіватися на ефективну допомогу і абсолютну анонімність - неможливо.

Також напишу про нинішній стан речей. Судячи з методичності вкидань і однаковою легендою, кремлівська пропаганда буде продовжувати розкручувати свою версію події. Ми всі вже ставали свідками, як наші полонені змушені були обмовити себе, визнати провину або озвучити придуману терористами версію подій. До яких меж вони можуть дійти, намагаючись довести свою правоту, я не знаю, але боюся що меж просто немає. Тому, незабаром чекаємо черговий вкидання.

За моєю інформацією, з Стаса намагаються вибити зізнання. Терористам це необхідно для виправдання затримання і надалі пред'явлення звинувачень. На нього, як і на його маму виявляється найжорстокіше тиск, шантаж. Мама Стаса вже практично тиждень як припинила будь-яке спілкування з будь-якими представниками української сторони.
Мені важко про все це писати, але мовчати я теж не можу, бачичи, як перекручують і спотворюють факти. Я попросив би всіх, які коментують і поширюють інформацію про те, що сталося зі Стасом, ретельніше перевіряти інформацію і не довіряти неперевіреними джерелами.

Прочитано 2570 раз Последнее изменение Четверг, 22 Июнь 2017 11:49

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com