ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Понедельник, 28 Ноябрь 2016 10:30

Є.Фірсов: Владі вигідна війна на Донбасі Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Владі вигідна війна на Донбасі, вчора на ефірі я остаточно в цьому переконався.

Таку думку висловив експерт Єгор Фірсов в ефірі Шустерlife

Коли я запропонував перекрити воду, заборонити торгівлю і взагалі зайняти більш жосткішу позицію, представники влади вдалися до маніпуляцій. Вони кажуть, що не давши воду у частину попаснянського району, ми отримаємо долар по 100, вбивство полонених і взагалі спровокуємо третю світову війну!

І на кожен аргумент, мені розповідали чергову жахливу історію. І це зайвий раз переконує, що поки йде війна владі набагато легше контролювати громадську думку. Маніпулювати свідомістю, відволікати увагу, піаритись і заробляти - ось що насправді лежить у владній стратегії "закінчення війни".

Хтось взагалі розуміє яка у влади позиція щодо окуповоної території? І чи є вона взагалі? Популярна чи не популярна, хоч якась? Чому після 3 років війни ми і досі не можемо прийняти рішення, чи повинні ми давати туди воду

А жорстких позицій в нас немає, тому що з ними все стає набагато складнішим. Стане важче домовлятися про контрабанду вугілля, про торгівлю алкоголем і табаком, про контрабанду російського пального і багато інших речей.

Тільки платимо за відсутність позицій ми з вами, а ще більше - наші заручники. Владні бариги не схильні до сміливих позицій, коли мова йде про людей, інше діло, коли йдеться про гроші.

Тому, така війна як зараз триватиме до того часу, поки Путіну і Порошенко це буде вигідно.

Прочитано 2616 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com