ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 36

Четверг, 09 Июнь 2016 21:21

В.Портніков: Якщо українці приймуть правила гри Росії, то швидко стануть народом-привидом

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

«Сансей виступив на Першому каналі. Справа тут, звичайно, не в дурному хлопчику, який може "вимкнути" самоповагу, коли мова йде про гонорари. Справа в тому, що це нова - узгоджена – тактика»

Прокоментував на своїй сторінці в фейсбук політолог Віталій Портніков


«Запрошувати, показувати, давати висловитися. А Донбас і Крим? Так це ваша влада винна, ми вас любимо. Мені приблизно раз в 10 днів дзвонять з провідних російських телеканалів, запрошують до Москви, один раз навіть запропонували "узгодити опонентів". Все це не випадково. Так само поводилися з Молдовою і Грузією до Саакашвілі. Грузинські вина, артисти, гастарбайтери, ми вас любимо. А території, а біженці - влада винна! Зараз з Грузією схожий процес, це модний напрям, не Крим який-небудь. І так потроху привчають жити з відкритою раною, в яку можна, коли потрібно буде, ткнути від усієї широкої російської душі.

І тут вже багато що залежить не від влади - нашої і російської - а від рівня внутрішнього колабораціонізму українського народу. Якщо він прийме ці правила гри - продовжить їздити, працювати, виступати, "не хотіти війни", яка вигідна олігархам, а прості люди ні до чого - то швидко стане народом-привидом. Залишиться тільки пісні про Майдан співати, як це вже не раз бувало в історії ...» - написав політолог.

Прочитано 2120 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com