ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Четверг, 09 Июнь 2016 21:14

Є.Фірсов: Виборча кампанія в Чернігові набирає обертів на жаль і в негативній своєй частині Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

«Хтось, планомірно б'є скла на наших сітілайтах. Здавалося б, не найстрашніше подія, але в наступний раз в оренду їх не віддадуть»

Прокоментував на своїй сторінці в фейсбук кандидат в народні депутати по Чернігову Єгор Фірсов


«Група з бабусь-провокаторів про яких я писав раніше, це не одноразова акція. Тепер намагаються зірвати кожну мою зустріч. Плачевна ситуація і з зустрічами на приватних підприємствах. Підприємців попередили з мерії, всі хто дасть можливість провести зустріч - матимуть проблеми.

Все це звичайно погано, але за великим рахунком - дрібниці. Кожна зустріч з людьми, вселяє віру в перемогу. Дрібними капостями можна зіпсувати мені настрій, а ось підірвати довіру людей - неможливо! Спасибі всім за підтримку! Разом йдемо до перемоги!» - додав Фірсов

Прочитано 2116 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com