ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Четверг, 09 Июнь 2016 21:10

Д.Маганов: Скільки коштувала Луценку помилка і в якій валюті?

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Цікаво, скільки коштувала ‎Луценку‬ помилка і в якій валюті? Напевно ж не в національній по курсу Гонтаревої кожну помилку визнавав?


Прокоментував на своїй сторінці в фейсбук громадський діяч і журналіст Маганов Денис новину про те, що Луценко заявив про помилку і люструє не 400, а 6 прокурорів.


«Саме огиден той факт, що настане час коли до влади прийдуть справжні патріоти і пересаджають псевдопатріотів, серед яких буде і хер майор‪ ‎Луценко‬, який заробив на несфабриковані кримінальні справи. І навіть тоді, коли цього хер прокурора будуть судити за справжніми звинуваченнями, знайдуться придурки, які стоятимуть під вікнами суду з гаслами "Юрі волю".» - додав громадський діяч.

Прочитано 2204 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com