ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Вторник, 31 Май 2016 12:00

Є.Фірсов: Єдиний спосіб перемогти адмінресурс - проводити зустрічі з людьми

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

«Вчора надрукували перший тираж газети»

Прокоментував на своїй сторінці в Facebook Єгор Фірсов


«Вийшло непогано, сторож з друкарні був першим читачем. Він мене впізнав і сказав що газета його переконала. Завжди б так! Тепер, N 1 завдання - доставити всі ці 50 тис. газет читачам. Я, як і раніше, спираюся на волонтерів і розраховую на допомогу жителів Чернігівщини!» - написав він

 

 


Також Фірсов додав, що єдиним способом перемогти адмінресурс є активне проводження зустрічей з людьми.


«Єдиний спосіб перемогти адмінресурс і підкуп - проводити зустрічі з людьми. Потрібно подивитися всім в очі, потиснути тисячі рук і вислухати сотні проблем.


По Великому рахунком мої зустрічі діляться на два види, там де мене просять "Дах" перекрити і там де мені кажуть - "Єгор, можеш нічого не пояснювати, ми все знаємо ... Борись з цією зграєю корупціонерів, а ми тобі допоможемо". Дякую і тим і іншим. Одні, вчать мене говорити правду і не обіцяти того, що я зробити не зможу. А другі, додають сил і віри в перемогу!»

Прочитано 2121 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com