ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Пятница, 27 Май 2016 20:27

Д.Маганов: Порохоботи остаточно тронулись розумом Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

"Ще вчора один мій хороший знайомий, який вже більше 8 років в політиці, сказав мені, що я не здивуюся якщо скоро вийде матеріал про те, що Савченко лесбіянка.Очікування відбулося реальність."

 

Написав на своїй сторінці в фейсбук журналіст і громадський діяч Маганов Денис

"Через 2 дні після її прибуття вийшов подібний матеріал. При чому тут Ляшко, особисто для мене, як журналіста, взагалі залишається загадкою. Порохоботи остаточно тронулись розумом на грунті страху перед нею. Ще раз повторюся, що свою думку за Савченко не змінюю, але й подібні "викидні" від журналістів вважаю аморальними"

 

Також Маганов Денис призвав ввести більш жосткий контроль за ЗМІ:


"Раніше я закликав народних депутатів подати закон, що змушує проходити державну реєстрацію для ЗМІ і без неї не давати життя жодному сайту або видавництву. Можливо закон і диктаторський, але в такому б випадку не було б сьогодні ні інформаційної війни, ні подібних заголовків, ні одноразових сайтів прокладок." - додав він. 

Прочитано 2106 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com