ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 635

Пятница, 27 Май 2016 20:14

Є.Фірсов: На Чернігівському 206 окрузі адміністративний ресурс задіяний на повну потужність Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

На фото діючий мер Чернігова Владислав Атрошенко та забудовник Максим Микитась, який буде балотуватися тут в депутати. 

Написав на своїй сторінці в фейсбук екс-депутат Єгор Фірсов

"Як бачите, Атрошенко збирає під Микита цілі зали і організовує різні заходи. Сценаріїв кілька - або людей зганяють в обов'язковому порядку, або Микитась приходить на міські заходи і сідає «на ручки» до Атрошенко. До речі, однією з цих «ручок» або зрізу двома, Владислав Атрошенко 16 січня 2014 року голосував за «диктаторські закони», будучи членом фракції «Партії Регіонів». Крім усього іншого, до Мікітасов «у спадок» перейшов «благодійний фонд» Атрошенко - «Поліський Оберіг». Це стандартна Риговская схема, яку я так часто бачив на Донбасі. Замість прозорого фінансування через офіційний рахунок, вдаються до різного роду прокладок.

Якраз всі ці псевдо-благодійні фонди, і займаються тим, що роздають гречку і тушонку. ЦВК на це ніяк не реагує, правоохоронці теж ... ось так можна вкрасти пару мільйонів, злити їх через фонд на округ, і отримати мандат для подальшого збагачення ..." - написав Фірсов.

Прочитано 1087 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com