ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Понедельник, 11 Апрель 2016 16:16

Є.Фірсов: Ряд позафракційних депутатів відмовилися від входження в «БПП-НФ» Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

«На цьому тижні анонсували створення коаліції і голосування по уряду. З Прем'єром вже все ясно.»

Прокоментував на своїй сторінці в фейсбук громадський діяч Єгор Фірсов


«Кандидатури міністрів більш-менш знаємо. Публічних обговорень їх прізвищ не було. Які плани у цих міністрів ніхто не знає, ймовірно, навіть вони самі не до кінця розуміють, що їм належить.

За деякими крісел рішення ще не прийнято, торгуються. (З цього не виключаю, що рішення по новому Кабміні буде не завтра, а в четвер).

Цікаво, що торг ішов навіть по кріслу "міністра кабінету міністрів" позиція, якого зникає з КабМіну в травні, зі вступом в силу закону "Про держслужбу".

Є і обтяжуючі обставини ... Нам так поки і не розкрили, хто саме «стушкуется» і увійде у фракції НФ і БПП. Є варіант розпаду групи «Воля Народу", депутати просто розійдуться по фракціям. До речі, основні учасники переговорів з цих питань Березенко і Довгий (останній залишиться позафракційним - брати його ніхто не хоче).

Ряд позафракційних депутатів відмовилися від входження в «БПП-НФ», пропозиції були дуже щедрими. (Вибачте, не можу називати прізвища, може щось змінилося).

Особисто я, дуже чекаю стратегію реформ на найближчі 30 і 100 днів від Гройсмана. Хоча складно чекати план, якого немає. Статтю Гройсмана читав, ні стратегії, ні плану там не виявив. Чекаємо далі ...»

Прочитано 358 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com