ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Среда, 10 Февраль 2016 19:31

О.Оскер: Нарешті регіонал Барвіненко використав свою корочку захищаючи пьяну Свету

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

“Я не здивований реакцією нардепа регіонала і сепаратиста Барвіненка”

Таку заяву зробив журналістам голова ВГО “Євро Столиця” Олексій Оскер журналістам інформаційного порталу POROHNEWS.NET

“За роки перебування його на посаді народного депутата свій інтелектуальний рівень він так і не зміг підняти вище рівня свого пупа (сміється – ред.).
Є така народна прикмета – Чим переляканіший Барвіненко, тим тупіші його вчинки, а переляканий він завжди. В випадку з неадекватною блондинкою Світланою, яка перебувала в стані як мінімум алкогольного сп’яніння, а можливо і під наркотичним впливом, Віталій Барвіненко зловживаючи своїми службовими повноваженнями, що передбачає кримінальну відповідальність, діяв в інтересах виключно правопорушниці, а не відповідно до закону Україні «Про статус народного депутата України.
Знаючи особисто Барвіненка можу з упевненістю заявити, що цей горе-нардеп завжди діяв виключно в своїх інтересах, прикриваючись при цьому депутатським мандатом. До списку його заслуг відноситься рейдерське захоплення «Аккерманської фортеці», привласнення земельних ділянок незаконним шляхом, антидержавні виступи на підтримку сепаратиських організацій та ряд інших «депутатських» вчинків, за які в європейській правовій державі він би отримав по-життєвий строк без права на амністію, тому інколи жалкую, що це все відбувається саме в Україні, а не десь в Європі."

Нагадаємо, інцидент стався 2 лютого в Києві біля будівлі адміністрації президента України.

Білява жінка на білому паркетнике «RangeRover» (АА7555 ЕА) порушила ПДР, кинувши свій автомобіль прямо на пішохідному переході. Після того, як правоохоронці вирішили викликати евакуатор, власниця іномарки вискочила для захисту віп-майна. За існуючою інформацією, Світлана (так звуть порушницю) була п'яна. На свіжому повітрі вона почала сварити патрульних нецензурними вказівками напрямку шляху і погрожувати. Буйну дівчину довелося закувати в наручники і відвезти до райвідділу.

Прочитано 597 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Медиа

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com