ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Среда, 09 Декабрь 2015 11:11

В.Фесенко: Україна поверне Крим, лише якщо буде зруйнована російська державність

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Основна проблема української політики – завищені очікування, які потім обертаються розчаруваннями, вважає політичний експерт Володимир Фесенко.

Крим може стати знову українським, лише якщо буде зруйнована російська державність. Не треба тішити себе ілюзіями, що Росія сама поверне Крим. Не варто сподіватися, що хтось допоможе нам повернути Крим. За нас ніхто не буде воювати. Про це у коментарі УНН повідомив політолог Володимир Фесенко, передає FotNews


"Коли у мене запитують чи, наприклад, зможе США допомогти повернути Крим, я запитую – як? Яким чином? У мене немає відповіді на це питання. Тому, тут не треба мати ілюзій. Проблема української політики – у нас завжди завищені очікування, які потім обертаються розчаруваннями. Не може бути ніяких завищених очікувань. За нас ніхто не буде воювати і ніхто нам не буде повертати Крим. Ні Росія, ні США. Крим ми зможемо повернути тільки в тому разі, якщо буде зруйнована російська державність. Іншого варіанту повернення Криму я особисто не знаю. Це моя суб’єктивна думка", - повідомив він.


Також, за словами експерта, санкції США – є ключовими елементами допомоги у стримуванні російської агресії.


"В Україні недооцінюють підтримку США, а саме – стримування російської агресії. Допомога США проявляється в санкціях, у впливі на ціну на нафту, у політичних попередженнях про червону лінію, яку не можна перетинати, інакше буде інша зовсім ситуація, зокрема, і в плані військової допомоги України. Якби не було цього стримування з боку США – Росія би просунулась набагато далі, вона б не зупинилися на Донбасі", - сказав він.


В.Фесенко також наголосив, що політична позиція США значною мірою обумовлює підтримку МВФ Україні.


"США допомагають Україні. Можливо, ця допомога обмежена. Можливо ми очікуємо набагато більшого, наприклад, очікуємо, але не отримуємо летальної зброї. Але в той же час це достатньо масштабна допомога. Це і зброя, і військово-технічна допомога в тренінгах, у плануванні , в тактиці. Це дає певні результати позитивні. Також відзначу, що допомога з боку МВФ Україні значною мірою відбувається завдяки США, впливу Америки на цю інституцію. Безумовно, не тільки США це визначає, але вплив Америки на МВФ дуже серйозний, і саме політична позиція США значною мірою обумовлює підтримку МВФ Україні", - сказав він.


Нагадаємо, Дж.Байден пробув із офіційним візитом у Києві із 6 по 8 грудня цього року. 7 грудня, під час спільної прес-конференції із Президентом Петром Порошенком він повідомив, що США виділить Україні додаткові 190 млн дол. прямої допомоги.


Як передавав FotNews, 7 грудня Президент України Петро Порошенко запропонував віце-президенту США Джо Байдену відновити діяльність спільної двосторонньої українсько-американської комісії стратегічного партнерства на рівні голів МЗС.


Раніше П.Порошенко заявив, що деескалація ситуації на Донбасі та питання Криму стали головними для обговорення з віце-президентом США Джозефом Байденом.


Як повідомляв FotNews, народний депутат від фракції "Блоку Петра Порошенка" Світлана залі щук зазначила, що виступ Дж.Байдена засвідчив підтримку України.


Нагадаємо, голова фракції "Народний фронт" Максим Бурбак зазначив, що віце-президент США Джозеф Байден наголосив на виконанні вимог Міжнародного валютного фонду, зазначивши, що під меморандумом з МВФ стоять підписи як Президента України, так і Прем’єр-міністра.


Під час свого візиту Віце-президент США також наголосив на важливості боротьби з корупцією, зауваживши, що корупція має негативний вплив на державу.

Прочитано 341 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com