ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Воскресенье, 12 Июль 2015 15:27

Маганов: Подарунок для Порошенка або вовк в овечій шкурі Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

«Подіі навколо ‪Мукачево‬ наростать з невпинной швидкістю. ‪Балога‬ не тільки зараз зіграв на руку ПС, а й можливо спровокував новий майдан»

Таку думку на своїй сторінці в фейсбук виразив громадський діяч і журналіст Маганов Денис

«Те, що саме з подачі головного "царька" цього мальовничого краю все це відбулося, можно навіть не сумніватись. Причиною всьому стали майбутні місцеві вибори. Скоріш за все Балога порахував, що його "Единий центр" не отримає більшість голосів в місцевих радах, а значить він буде поступово втрачати свою впливовість в регіоні. Тоді за допомогою "пешки" ‪‎Ланьо‬ та міфу про кришування Медведчуком та підконтрольноі йому міліціі на місцях, він спровокував перестрілку в Мукачево, чим самим хотів потопити рейтинг ‪ПС‬. Але вийшло так, як не очікувалось... Правосеки не мовчали і почали швидко виливати інформацію про те, хто спровакував стрілянину і розмову з Ланьо, тим самим розкриваючи гніючий нарив контрабанди на таможні. Не дивлячись на миттєвий інформаційний потік проти ПС і пряме рівняння іх чуть не з терористами, відео коментарі в ютубі бійців почали перекреслювати прямі плани підривання іх рейтингу. Коли Балога все це швидко зрозумів, то почав імпонувати себе як незалежний представник переговорів між ПС і владою. ‪‎Порошенко‬ теж поспішив підтримати свого старого знайомого, і не розібравшись в ситуаціі, назвав ПС "терористичною організацією" і приказав ім добровільно здати зброю, тим самим викликавши доповнюючу хвилю обурення до свого і так низько рейтингу серед населеня»

«Зараз в центрі Киева розпочалась акція протесту проти влади, і чим вона закінчеться, завдяки старанням Балоги, покаже особисте бажання ПС підтянути своі силові резерви з АТО і настрій народу на новий майдан» - додав активіст

Прочитано 384 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com