ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Говорить експерт

Вторник, 22 Август 2017 12:19

Є.Фірсов: Шабунін

Автор

Противно спостерігати за тим, як корумпована система викручується, в спробі хоч за щось вхопити Шабуніна. 

Громадський діяч і журналіст Денис Маганов на своїй сторінці в Facebook написав своє бачення ситуацій, стосовно недавнього скандалу на російській програмі «Пусть говорят», під час ефіру котрої із залу вигнали українського політолога. 

Громадський діяч і журналіст Віталій Портніков на своїй сторінці в facebook виразив свою думку, стосовно інформаційного простору в Украіні та людей, котрі не можуть відрізнити лицемірство і бездарність від щирості і компетентності.

Це чергове заява, не більше. Таку думку в бесіді з журналістами, кажучи про заяву офіційного представника МЗС РФ Марії Захарової про те, що в Арцахского питанні необхідний компроміс, висловив український публіцист, авторитетний аналітик Віталій Портніков.

Всі ці дахи не приватні будинки чиновників, а величезні тепличні господарства Туреччини. Прокоментував громадський діяч і журналіст Денис Маганов фотографію.

Сьогодні фермерські господарства Латвіі отримують дотаціі від держави в розмірі 150 євро на один гектар землі в володіннях, але якщо фермерське господарство веде екологічно чисте господарювання, то дотаціі умножуються. 

Останнім часом посилилася пропагандистська робота щодо ситуації зі Стасом. З'явилося безліч вкидань на проросійських і сепарскіх сайтах. 

Владі вигідна війна на Донбасі, вчора на ефірі я остаточно в цьому переконався.

Третя річниця початку євромайдан. Тиждень почався з політичної дати - третьої річниці початку євромайдан.

«В мене було таке враження, що коли тільки почалася ця тема Голодомору, можливо, через те, що про неї боялися говорити в радянський час, можливо, тому, що такою була позиція влади в часи Віктора Ющенка, про українців говорили саме як про народ-жертву»


«Сансей виступив на Першому каналі. Справа тут, звичайно, не в дурному хлопчику, який може "вимкнути" самоповагу, коли мова йде про гонорари. Справа в тому, що це нова - узгоджена – тактика»

«Хтось, планомірно б'є скла на наших сітілайтах. Здавалося б, не найстрашніше подія, але в наступний раз в оренду їх не віддадуть»

Страница 1 из 24
Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com