ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Богдан Гулак

Богдан Гулак

У зв'язку з протестами в центрі Києва відмінили новорічну локацію біля Арки Дружби народів. 

Чесні вибори на жаль залишаються в Україні чимось нереальним. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив народний депутат від Радикальної партії Олексій Ленський, пише FotNews з посиланням на Житомир Daily

Кабінет міністрів України планує створити "Національну вугільну компанію" протягом трьох тижнів. 

Народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка - Олексій Ленський заступився за свого колегу по партії фахового юриста Олега Купрієнка, котрий запропонував під час розгляду питання стосовно журналістів в комітеті Верховної Ради на «безглузді» пропозиції від своїх колег по іншим фракціям в юморній формі накормити журналістів «пургеном», щоб ті не заважали їм в їдальні Верховної Ради.


Нардеп Рабінович — лідер партії «За Життя». Її де-юре не існує. У цьому Рабінович звинувачує Мін'юст. Партія називається «Центр» і на виборах 2006 року нею керував майбутній радник Януковича — Гавриш, пише FotNews з посиланням на Українська Правда.

Депутати Житомирської міської ради від Радикальної партії Олега Ляшка ініціюють збір підписів за розпуск Виконкому Житомирської міської ради, члени якого проголосували за підвищення ціни на проїзд до 5 грн. 

Найочікуванішою подією цієї весни на Семенівщині на Чернігівщині став VІ відкритий Всеукраїнський конкурс виконавців на народних інструментах «Поліський вернісаж», пише Flash on Time News з посиланням на Чеline

У м. Ніжин, тодішнє відділення міліції так і не змогло стати відділком поліції, іншими словами, реформа Авакова туди не дійшла, адже її перекупили ніжинські «мЄнти», аби пройти переатестацію.

На новорічні свята “Укрзалізниця” призначила курсування додаткового поїзда № 252 Львів — Київ, який здійснить рейси 29 та 30 грудня. 

Обсяг газу в підземних сховищах України станом на 25 листопада зменшився до 13,774 млрд куб. м, передає FotNews з посиланням на дані ПАТ "Укртрансгаз".

Страница 1 из 8
Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com