ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Клименко Анатолій

Клименко Анатолій

За останні два роки Державна фіскальна служба оштрафувала власників АЗС на суму 3,2 млрд гривень.

Верховна Рада схвалить проект Державного бюджету на 2017 рік в останній день роботи. 

Президент України Петро Порошенко подякував партнерам із Саудівської Аравії за участь в реалізації створення заводом “Антонов” вантажного літака АН-132D.

Сьогодні в стінах Верховної Ради політики разом з експертами та громадськістю провели круглий стіл на тему «Мораторій на експорт лісу кругляка: результати та перспективи»

Україна може втратити пісенний конкурс “Євробачення” через затягування з організацією. 

У Лос-Анджелесі у віці 76 років помер Міхай “Міху” Месарош, який виконував роль інопланетянина “Альфа” в однойменному комедійному телесеріалі, передає FotNews з посиланням на TMZ.

Рада Євросоюзу і Європарламент розглянуть питання візової лібералізації для України, Грузії і Косово не раніше вересня. 

Інформація про масову відмову поліцейських забезпечувати порядок під час Маршу рівності, який відбуватиметься у столиці 12 червня, не відповідає дійсності. 

Сьогодні — день народження в української льотчиці Надії Савченко, ув’язненої в Російській Федерації. 

У фотоальбомі англійки на ім'я Френсіс, яка в 50-х роках минулого століття працювала покоївкою в одному з готелів німецького міста Фрідберг, знайшли фотографії Елвіса Преслі.

Страница 1 из 11
Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com