ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 38

Уночі в Слов’янську терористи відкривали вогонь, спрямований на позиції українських військових та телевізійні вежі.

Вторник, 13 Май 2014 15:15

У Нацгвардії своя символіка

Указом в. о. президента України Олександра Турчинова затверджено символіку Національної гвардії України. 

Рада ЄС на рівні міністрів закордонних справ з 28 країн-членів Євросоюзу ухвалила рішення щодо оновлення списку осіб, щодо яких діятимуть санкції. Рішення вступило в силу 12 травня.

У Кіровограді під час мітингу на підтримку кандидата у президенти Петра Порошенка було здійснено напад на активіста Майдану.

Канадський прем’єр-міністр Стівен Харпер заявив про введення санкцій щодо посадових осіб Російської Федерації та сепаратистів з України.

Крістін Лагард вважає, що 17 мільярдів доларів Україні не вистачить для того, щоб відбудувати економіку і країну в цілому, повідомила "Економічна правда".

"Українська правда" повідомила, що Ангела Меркель та Франсуа Олланд готові ввести нові санкції проти Росії.

Україна не визнає газовий борг у розмірі трьох з половиною млрд. дол., який пред’явила «Нафтогазу України» компанія «Газпром».

 

Компанія Газпром заявила, що Україна не розрахувалась за квітневий російський газ. Це може призвест до ускладнення газових відношень з Росією.

Сайт "Український вибір" опублікував аналітичну статтю, де було підраховане падіння української економіки за перший квартал 2014 року. Картина вийшла вкрай поганою.

Страница 1 из 20
Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com