ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 38

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 63

Четверг, 13 Февраль 2014 18:29

Київенерго укладе прямі договори з киянами

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

У жителів столиці з'явилася можливість відмовитися від послуг ЖЕКу.

 

 

Планується до 2017 року повністю відмовитися від послуг ЖЕКів з постачання гарячої води та перевести будинки на прямі договори з Київенерго.

«За нашими попередніми підрахунками і роботі з ЖКГ ми розраховуємо, що до 2017 року 50% жителів Києва перейдуть на прямі договори. Решта, які не захочуть переходити на прямі договори, будуть працювати з житлово-комунальними підприємствами, тобто залишаться працювати за нинішньою схемою», - розповів  генеральний директор ПАТ«Київенерго» Олександр Фоменко.

Для того, щоб укласти прямий договір, необхідно встановити в кожній квартирі лічильники гарячої води і теплової енергії та привести мережі у належний стан.

А також, кияни, готові відмовитися від послуг ЖЕКів, зобов'язані погасити всі наявні заборгованості.

 

Перші кроки для підписання прямих договорів вже зроблені, в 2012 році такі договори були укладені з 10 будинками Києва, в 2013 від послуг житлово-експлуатаційної контори відмовилися ще 60 будинків. У 2014 році планується укласти прямі договори ще з 200-220 тис. абонентів, а до 2017 року перевести на прямі поставки гарячої води 50 % будинків столиці.

Прочитано 803 раз Последнее изменение Воскресенье, 16 Февраль 2014 17:13

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com