ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 36

Суббота, 01 Февраль 2014 20:55

Скільки м'яса в ковбасі? Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Українці стали частіше вживати м'ясо, а от попит на ковбасу значно знизився.

 

За даними асоціації "Українського клубу аграрного бізнесу" в 2013 році імпорт ковбасних виробів скоротився на 30%, а експорт на 13%.

У січні - лютому минулого року в Україну було ввезено ковбасних виробів на суму 5,5 млн дол (всього 9000 тон). За даними 2012 року найбільше продукції було ввезено з Білорусії, а в 2013 в основному з країн Євросоюзу (Італія, Іспанія, Польща, Словаччина). На імпорт з Білорусії приходиться всього 13% всіх ковбасних виробів.

Експорт продукції за підсумками минулого року склав 1,3 млн.тонн продукції, що принесло державі 5,6 млн дол. Основними ринками збуту української продукції і досі залишається Росія - 68% і Молдова - 30%.

«М'ясопереробні підприємства відзначають зниження попиту на м'ясо-ковбасні вироби. Це пов'язано з низькою купівельною спроможністю українського населення, для якого ковбаси мало не в першу чергу стають предметом економії. Крім цього, в останні роки переваги споживачів зміщуються в бік споживання м'яса. З одного боку, м'ясопереробні підприємства мають можливості купити якісне вітчизняне м'ясо за доступними цінами, а з іншого боку - недостатній попит не дає їм можливості нарощувати виробництво. Вихід на нові зовнішні ринки також є складним, адже передбачає багато дозвільних документів, вартість яких значно здорожує українську продукцію на зовнішніх ринках», - розповів експерт аграрних ринків Аліна Жарко.

 

За підсумками минулого року Білорусія стала імпортувати більше молочної продукції, якщо в 2012 році сума продуктів ввезених в Україну склала 26,3 млн доларів, то в 2013 році ця сума зросла на 58 % - до 41,5 млн доларів.

Прочитано 568 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com