ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 63

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 36

Четверг, 19 Февраль 2015 10:59

Дефіциту борошна в Україні немає – Мінагрополітики

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Інформація про дефіцит борошна, поширена раніше в ЗМІ, не відповідає дійсності, заявив в.о. Голови правління ПАТ "Аграрний фонд" А.Радченко, повідомляє FotNews з посиланням на прес-службу Мінагрополітики.

"13 січня був підписаний Меморандум про співробітництво між Мінагрополітики і зернотрейдерами. Це допомогло стабілізувати експорт продовольчої пшениці, але водночас, в країні підвищився попит на муку, що і призвело до ажіотажу на ринку пекарів. У країні немає дефіциту борошна, є лише підвищений попит на цей продукт", — повідомив Андрій Радченко.


За словами А.Радченко на сьогодні всі хлібопекарські підприємства, які хотіли купити борошно у компанії, вже це зробили, зокрема, і ПАТ "Київхліб".


"Хочу зазначити, що фонд не припиняв поставки борошна для ПАТ „Київхліб", виникла лише технічна затримка, яка була пов'язана зі зміною керівництва фонду, оскільки попередні очільники компанії працювали у „ручному режимі" і в компанії не були налагоджені всі ринкові механізми", — відзначив він.


На майбутнє, ПАТ "Аграрний фонд" планує вибудовувати свою роботу з хлібокомбінатами на максимально тривалі терміни, — додав голова правління.

Прочитано 348 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com