ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 36

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 63

Суббота, 25 Январь 2014 11:46

Нововведення для таксистів

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

У Відповідь на обов'язкову установку лічильників, таксисти погрожують підняти ціни на послуги.

 

В Україні може бути прийнятий закон, направлений на реформу таксі, який у свою чергу призведе до додаткових витрат у перевізників і підняттю цін для пасажирів. Відповідно до нового законопроекту таксисти будуть зобов'язані отримувати спеціальні ліцензії на роботу, встановити в машини лічильники, мати в автомобілі книгу скарг, і в обов'язковому порядку проходити медогляд та проводити ТО машини.

Для таксі будуть обладнані спеціальні стоянки, в Києві планується виділити для цього близько 300 місць. Розташовані такі стоянки будуть біля торгових центрів, лікарень, на площах. За даними мінфіну, на сьогоднішній день в Україні нелегально працює близько 80% таксистів. "Реальних служб таксі, у яких свій власний автопарк, від сили 20% на всю Україну. Решта перевізники працюють через так звані диспетчерські. Запит про клієнта скидається через диспетчера на сервер, звідти його може прийняти будь-який приватний автовласник і забрати клієнта", - повідомили в профспілках  таксистів. Не всім перевізникам подобається ідея такої реформи, не будуть раді і самі пасажири, адже нові правила вдарять по їхньому гаманцю.

"Буде введено новий контроль, але в нашій країні часто контроль дорівнює слову "хабар", - говорить Юрій Бобко, таксист зі стажем.

"Лічильник коштує 3-5 тисяч гривень. Таксист в Києві отримує 4,5-5,5 тисяч. Це його місячна зарплата, природно, він викладати зі своєї кишені таку суму не захоче, переведе її на плечі споживача"–каже таксист Тарас Симоненко.Якщо такий закон все ж буде прийнятий, то вартість послуг таксі зросте на 20-25%, зараз мінімальна вартість послуги - 30 грн, після реформи, ця сума підніметься до 40 грн.

"А якщо сюди приплюсувати ще й вартість стоянки, - адже я сумніваюся, що ті стоянки, які обіцяє нам влада, будуть безкоштовними, - то поїздка на таксі взагалі вийде золотою" - розповів Бобко.

А от власник служби таксі не бачить нічого поганого в таких нововведеннях:

 

"Будуть фіксовані суми. І деякі з таксистів не будуть бити тариф "новорічний"- по святах, або вдвічі піднімати ціни в сильний дощ, або як минулого року, в снігопади".

Прочитано 721 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com