ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 30

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 38

Вторник, 24 Декабрь 2013 15:38

Ціни на зовнішню рекламу зростуть на 20%

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

З 1 січня 2014 року в Києві діятимуть нові тарифи на розміщення реклами в транспорті і зовнішньої реклами.

 

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Пузанов розповів про те, що вартість розміщення зовнішньої реклами в середньому зросте на 20 %.

По-перше , ми прагнемо збільшити надходження до міського бюджету. А по-друге , ми бажаємо за допомогою економічних важелів зменшити кількість рекламних носіїв великого формату " , - розповів Пузанов. Підвищення тарифів, в першу чергу, торкнеться великих площ.Так вартість розміщення реклами на рекламних щитах , які стоять окремо зросте на 19-23 %; розміщення реклами на тимчасових площах, таких як будмайданчики, паркани зросте на 28-37 % , пов'язано це з тим, що така реклама зазвичай має дуже велику площу. Невеликі рекламні площі очікує подорожчання на 13-21 %.

 

Ціни на розміщення реклами на міському транспорті істотно не змінитися, винятком являються вагони метро та електрички. Внутрішня реклама для цих видів транспорту подорожчає на 10-15%.

Прочитано 567 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Похожие материалы (по тегу)

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com