ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 36

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 63

Вторник, 17 Декабрь 2013 19:53

Ціни знову ростуть: найбільше подорожчали яйця та цукор

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Ціни на продукти знову ростуть

 

Державна служба статисти України повідомила,що інфляція у листопаді поточного року становила 0,2%.У жовтні цей показник був трохи вищим - 0,4%. А за підсумками року офіційна урядова інфляція становить 0%.

Офіційні дані свідчать, що на споживчому ринку у листопаді ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,2%. Найбільше (на 5,5% та 4,3%) підвищилися ціни на цукор та яйця. На 2,7-0,5% подорожчали молоко, масло, сметана, сири, кисломолочна продукція, продукти переробки зернових.

Водночас на 2,4% та 1,8% знизилися ціни на соняшникову олію та фрукти. На 0,6-0,1% подешевшали м'ясо та м'ясопродукти, риба та продукти з неї, рис, макаронні вироби та овочі.

Підвищення цін на алкогольні напої, тютюнові вироби на 0,8% Держстат пояснив у першу чергу подорожчанням тютюнових виробів на 1,2%.

Зростання цін у сфері охорони здоров'я на 0,2% відбулося насамперед через подорожчання амбулаторних послуг на 0,4%.

Зниження цін на транспорт у цілому на 0,2% головним чином пов'язано зі здешевленням палива та мастил на 0,7%, а також зниженням плати за перевезення пасажирським залізничним транспортом на 0,1%.

 

Подорожчання послуг освіти на 0,1% перш за все спричинено зростанням плати за утримання дітей у дошкільних закладах та навчання в закладах середньої освіти (на 0,4% та 0,3% відповідно).

Прочитано 554 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com