ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Понедельник, 27 Август 2018 20:14

Найближчим часом буде підписаний меморандум про виділення Україні 1 млрд євро від ЄС Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Європейський союз погодив рішення про виділення Україні 1 млрд євро макрофінансовою допомоги.

 Найближчим часом будуть підписані відповідні меморандуми. Про це на брифінгу повідомив представник України при ЄС Микола Точицький.

Точицький нагадав, що "ми багато працювали для того, щоб отримати рішення Європейського союзу про надання чергової макрофінансової допомоги Україні у цьому році".

"Є відповідне рішення ЄС по виділенню 1 млрд. Таке рішення хвалено було як нарадою, так і Європейським парламентом. Швидкі терміни, це зайняло кілька місяців. Мета поставлена, вона буде здійснюватись, сподіваюсь, що найближчим часом будуть підписані відповідні меморандуми між Європейською комісією та урядом України, і це буде черговим етапом про співпрацю нашої держави в рамках Угоди про асоціацію", - повідомив він.
Прочитано 85 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com