ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Понедельник, 23 Июль 2018 12:29

Компанія PepsiCo має намір побудувати в Україні підприємство з виробництва чіпсів ТМ Lay's Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Про це  повідомляє FotNews з посиланням на ЗМІ

Очікується, що оголошення про офіційний вихід на ринок ТМ Lay's буде зроблено восени цього року.

Ймовірно, що завод із виробництва чіпсів, який планується побудувати на базі ТОВ «Сандора» у Миколаєві, буде запущено у тестовому режимі взимку 2018/2019 років.

Як зазначило джерело, PepsiCo проаналізувала ситуацію з неможливістю вивезення картоплі за межі України, зважила на значні обсяги виробництва картоплі в країні і доволі високий рівень кваліфікації професійних картоплярських господарств.

Наразі тривають підготовчі роботи. Фахівці PepsiCo знайомляться з провідними картоплярами і готуються провести тур по господарствах, аби вивчити не лише їхній агрономічний рівень, а й стан картоплесховищ. Наявність останніх – обов’язкова складова співпраці з PepsiCo.

Компанія має намір зареєструвати в Україні низку чіпсових сортів картоплі, з якими звикла працювати.

Також PepsiCo створить в Україні власний агрономічний відділ. Його фахівці здійснюватимуть моніторинг полів господарств, контролюватимуть процес копання картоплі, закладання її на зберігання.

З доброчесними виробниками PepsiCo буде готова укладати угоди щодо тривалої співпраці, контрактувати партії картоплі за рік до приймання і навіть забезпечувати картоплярів посівним матеріалом, вартість якого вираховуватимуть зі зданої сировини.

 

Довідка

PepsiCo — один із найбільших в Україні виробників продуктів харчування та напоїв. Компанії належать чотири підприємства: завод із переробки фруктів, овочів і виробництва соків; завод із виробництва соків, газованих напоїв та холодного чаю (обидва – Миколаївська область); Харківський молочний комбінат; Київський молочний завод (Вишневе Київської області).

В Україні PepsiCo представлена брендами соків «Сандора», «Садочок», «Сандорик»; на ринку снекової продукції – Lay's; у сегменті сухариків – «ХрусTeam»; у сегменті молочної продукції – «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Ромол» та «Смачненький»; дитячого харчування – «Агуша»; напоїв – Pepsi, 7UP, Lipton Ice Tea, «Єсентуки».

Прочитано 252 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com