ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 38

Четверг, 19 Июль 2018 19:46

В Україні буде дорожчати хліб, борошно та макарони на 25% до осені Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

В Україні ціни на хліб і борошняні вироби за період 2018 року стали вище на 7% і це дуже насторожує, тому що нинішній урожай не показує високих результатів, а це загрожує новим збільшенням вартості продукту вже до осені до 25%, пише FotNews з посиланням на ЗМІ

Аналітики провели моніторинг цін на хліб і борошняні вироби в Україні і стверджують, що в поточному році, починаючи з січня, вартість хліба поступово росла. Максимального апогею ціни на хліб досягли в червні, коли за 1 кг білого хліба ставили ціну 19,4 гривні. За щоденний хлібний набір для української сім'ї (хліб, батон, макарони і т.д) в кінці минулого місяця українці платили 62 грн.

Така тенденція зростання цін на хліб і борошняні вироби не обіцяють нічого оптимістичного в майбутньому. Адже при минулорічному врожаї, коли зерна було досить це стало шоком, але показники фахівців АПК кажуть, що урожай-2018 не виправдав потрібні сподівання. Всьому виною погодні умови, масштабна посуха. Це призведе до дефіциту зернової продукції в майбутньому і зростання цін на хліб, борошно, макарони можна очікувати вже у вересні. Прогноз експертів - подорожчання до 25%.

Прочитано 145 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Похожие материалы (по тегу)

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com