ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 653

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 663

Вторник, 17 Июль 2018 14:39

Нова банкнота. НБУ показав нові 20 гривень Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Восени, 25 вересня 2018 року, в готівковому обороті з'явиться нова банкнота номіналом 20 грн. 

Про це під час презентації нової 20-гривневої банкноти зразка 2018 року повідомив директор Департаменту грошового обігу НБУ Віктор Зайвенко

"Національний банк оновив дизайн і вдосконалив систему захисту банкноти номіналом 20 гривень. Нова банкнота буде введена в обіг 25 вересня 2018 року", - сказав Зайвенко.

Як уточнив він, оновлена банкнота є законним платіжним засобом на території України. НБУ планує виготовити і ввести в обіг близько 5 млн штук оновлених банкнот. Громадянам не доведеться обмінювати старі банкноти на нові. Банкноти зразка 2003 року і 2018 років будуть перебувати в обігу одночасно. Нові банкноти поступово будуть заміщати старі. НБУ замінювати старі і зношені банкноти зразка 2003 року новими.

За словами Зайвенко, станом на початок липня кількість банкнот номіналом 20 гривень в обороті склала майже 127 млн. штук (близько 4,4% від загальної кількості банкнот в готівковому обороті).

Прочитано 184 раз Последнее изменение Вторник, 17 Июль 2018 14:49

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com