ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Четверг, 15 Февраль 2018 11:50

Поголів’я свиней знову скоротилося: показник "просів" ще на 8% Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Станом на 1 лютого в Україні налічується 5,99 млн голів свиней. У порівнянні з аналогічною датою минулого року скорочення сягнуло 8,2%. 

Про це повідомляє Аналітичний відділ Асоціації “Свинарі України”

Стрімкіше скорочення числа свиней спостерігається у господарствах населення.

“Так, на початку лютого налічувалося на 10,3% менше тварин, ніж роком раніше — 2,66 тис. голів. Зауважимо, що цей показник відчутно відстає від кількості свиней зафіксованих в цьому секторі на початку 2018-го — на 5,7%.

Промислові свиногосподарства утримують 3,33 тис. свиней, а відставання від показника від 1-го лютого 2017-го становить 6,4%”, — повідомили в АСУ.

Скорочення числа свиней відбилося і на доробку галузі за перший місяць року, додають аналітики організації.

“Так, обсяг приросту живої ваги свиней у січні був на 4% (43 тис. т ж.в.) меншим, ніж роком раніше, а реалізація свиней на забій "просіла" на 11% — до 37,7 тис. т ж. в.

З іншого боку, лише 87,6% отриманої живої ваги свиней направили на забій, що формує кращі передумови для відновлення галузі. Реалізували "на м’ясо" більше свиней, ніж виростили лише у Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Полтавській та Чернівецькій областях”, — сказано у повідомленні.

Серед основних причин “просідання” кількості свиней в АСУ називають оновлення поголів’я крупними промисловими гравцями, а також — поширенням АЧС у присадибному секторі.

Нагадаємо, у ФАО заявили, що з’ясувати ступінь поширення африканської чуми в Україні не можливо через обмежений потенціал офіційних українських ветслужб швидко виявляти та підтверджувати захворювання.

Цього року КМУ виділив на боротьбу з АЧС сотні мільйонів. І це, попри те, що в попередні роки Держпродспоживслужба дуже неефективно використала бюджетні кошти.

Як повідомив нардеп С.Тригубенко, відомство протягом 2016-2017 рр витратило понад 3 млн грн недоцільно.

Прочитано 124 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com