ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Вторник, 19 Декабрь 2017 16:31

Рада має намір спростити умови видобутку газу

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Верховна Рада має намір спростити умови видобутку газу. 

Відповідний законопроект у першому читанні підтримав 231 народний депутат.

Як зазначається у пояснювальній записці, наразі процедура всіх погоджень та відведення землі в середньому триває 4 роки та включає 44 погоджень в 16 установах, що призводить до корупційних зловживань.

Документ дозволяє після завершення дослідно-промислової розробки родовищ та введення їх у промислову розробку використовувати землю на підставі договору з її власником або за погодженням із землекористувачем на період зміни їх цільового призначення та оформлення документів, які посвідчують право користування ними. Наразі не можна облаштовувати свердловину під час оформлення права на земельну ділянку.

Крім цього пропонується дозволити використовувати землі без зміни їх цільового призначення, застосовуючи механізм сервітуту. Крім цього скасовується обов'язок отримувати гірничий відвід.

Також згідно до законопроекту, об'єкти нафтогазової галузі, зокрема свердловини, трубопроводи тощо мають намір виключити з переліку об'єктів містобудівної діяльності, таким чином приберуть необхідність реєструвати їх як об'єкти містобудування.

Передбачається позбавити Державну комісію по запасах корисних копалин (ДКЗ) виключного права на проведення геолого-економічної оцінки.
Очікується, що після запровадження такої зміни в Україні можна буде імплементувати міжнародно прийняту систему оцінки запасів вуглеводнів (SPE-PRMS)

Нагадаємо, у 2018 році 5% ренти за надрокористування спрямують до місцевих бюджетів.

Прочитано 394 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com