ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Понедельник, 18 Декабрь 2017 15:14

У Нацбанку пообіцяли згладжувати коливання курсу гривні

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

На сьогодні на валютному ринку спостерігаються певні коливання, які характерні для цього періоду року і відбуваються із року в рік. НБУ буде згладжувати ці коливання. 

Про це повідомив під час прес-брифінгу заступник голови НБУ Дмитро Сологуб


"Гривня слабшає, але це не фундаментальне послаблення. Курс волатильний, він залежить як від макроекономічних показників, так і очікувань ринку. Вплинула на курс також і ситуація з МВФ. НБУ буде згладжувати це коливання і вже розпочав працювати над цим", - повідомив він.

Як уточнив Д.Сологуб, минулого тижня і цього тижня Нацбанк проводить валютні інтервенції – НБУ вже продав ринку 75 млн доларів.

Водночас, заступник голови НБУ підкреслив, що ціни на товари українського експорту досить високі, і фундаментальних причин для девальвації немає.
Нагадаємо, долар на чорному ринку вже перетнув поріг у 28 гривень.

Прочитано 252 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com