ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 36

Пятница, 06 Октябрь 2017 13:53

Мінагрополітики назвало топ-5 імпортерів продукції українського АПК Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

До п'ятірки ключових імпортерів української аграрної продукції за вісім місяців поточного року увійшли Індія, Єгипет, Нідерланди, Іспанія та Китай. 

Про це повідомляє FotNews з посиланням на прес-службу Мінагрополітики.

За даними офіційної статистики, експорт української аграрної та харчової продукції за вісім місяців поточного року збільшився на 2,3 млрд дол., або на 24,5% порівняно з відповідним періодом 2016 року, і становив майже 11,5 млрд дол.

"За зазначений період Україна в основному експортувала наступні групи товарів: олія соняшникова, сафлорова або бавовняна з часткою 26,25% від загального агроекспорту, кукурудза – 20,34%, пшениця і суміш пшениці – 12,87%, м’ясо птиці – 2,29% та інші", - повідомила заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева


За її словами, у топ-5 ключових покупців української агропродукції за цей період увійшли Індія, куди було експортовано товарів на суму 1,3 млрд дол., Єгипет – 986,1 млн дол., Нідерланди – 762,8 млн дол., Іспанія – 731,6 млн дол., Китай – 631,8 млн дол.

"Країни ЄС займають друге місце в регіональній структурі нашого аграрного експорту. При цьому, наш експорт до європейського ринку збільшився на 37,3%, або на 988 млн дол. за звітній період та становив 3,6 млрд дол.", - зауважила О.Трофімцева.
Прочитано 762 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com