ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Пятница, 23 Июнь 2017 10:29

“Київміськбуд” очолив рейтинг забудовників житлової нерухомості столиці

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Фінансовий портал “Мінфін” склав рейтинг будівельних компаній, що зводять житло у Києві. Ранжування проводилось на основі оцінки результатів роботи всіх учасників ринку житлової нерухомості столиці за певний період на підставі виключно офіційних даних

Перша п’ятірка рейтингу виглядає наступним чином: ХК “Київміськбуд”, “Укрбуд”, Stolitsa Group, GEOS і “Інтергал-Буд”.
Підставою для оцінювання став сертифікат Державної архітектурно-будівельної інспекції України про відповідність збудованого житлового об’єкта проектній документації. Компанії класифікували за кількістю житлових комплексів, повністю або частково введених в експлуатацію за звітний період. А також за показником середнього терміну будівництва житлових об’єктів по кожному забудовнику.
У цілому в рейтинг включено 39 учасників. Спільними зусиллями учасники ранжування повністю або частково ввели в столиці в 2016 році в експлуатацію 71 житловий комплекс, в яких налічується 113 нових житлових об’єктів.

Прочитано 3267 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com