ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Пятница, 26 Май 2017 10:36

В.Гройсман запевнив, що підтримка вчителів буде і в 2018 році

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Кабінет міністрів України продовжить підтримку вчителів і в наступному році. Про це сьогодні сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час святкування останнього дзвоника у Броварській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №7 на Київщині

“Я хочу запевнити усіх вчителів України, що й у наступному році ви отримаєте підтримку українського уряду і бюджету. Ми будемо інвестувати в освіту для того, щоби ви спокійно могли робити свою справу і вкладати все найкраще в цих прекрасних молодих людей. Тому що вони - реальність сьогодення нашої країни і майбутнє. І від того, наскільки вони будуть конкурентними, наскільки вони будуть освіченими, буде залежати наскільки буде успішною наша прекрасна країна”, — наголосив Прем’єр.

Він зазначив, що саме в 2017 році уряд ухвалив рішення про зростання заробітної плати для українського вчителя.

“І ми її збільшили майже на 50%. Такого різкого підвищення ще не було ніколи, але це не є достатнім для того, щоб ми нарешті повернули повагу до вчительської професії”, — сказав голова уряду.

В.Гройсман підкреслив, що для уряду і для нього особисто дуже важливо повертати довіру, повертати повагу до української освіти, а це “можливо зробити, коли ми дамо належне українському вчителю”.
Нагадаємо, В.Гройсман заявив, що у 2017 році зросла заробітна плата 4,5 млн українців.

Прочитано 3154 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com