ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 63

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 36

Понедельник, 15 Май 2017 10:24

Ірак зацікавлений в збільшенні імпорту української аграрної продукції - Мінагрополітики

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Іракські партнери зацікавлені в активізації співпраці з Україною в аграрній галузі. Про це заявив Посол Республіки Ірак в Україні Бакір Ахмед Азіз Аль-Джафар під час зустрічі з заступником Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольгою Трофiмцевою.

“За результатами 2016 року, товарообіг сільськогосподарською продукцією між нашими країнами склав 142,5 млн доларів, саме завдяки експорту українських продуктів харчування. Ключовими товарами стали: м’ясо, яйця, фрукти, горіхи та олія. Але наші країни мають значний потенціал для поглиблення торговельних відносин в аграрної галузі. Окрім того, маємо активно працювати над тим, щоб українська аграрна продукція постачалась до Іраку напряму, а не через треті країни, тому що це автоматично збільшує вартість експорту”, — підкреслила заступник Міністра та додала, що одним з головних кроків є активізація системного діалогу на урядовому рівні.

Також О.Трофімцева розповіла, що наразі Мінагрополітикою розроблено проект двостороннього Меморандуму про взаєморозуміння між профільними міністерствами двох країн. Текст Меморандуму був переданий пану Послу для опрацювання іракськими колегами.

“Враховуючи те, що сьогодні 20% українського експорту до Республіки Ірак становить м’ясо — необхідно зробити акцент на розвиток співпраці компетентних органів країн в галузі ветеринарії”, — наголосила заступник Міністра.

Вона додала, що до компетентних органів Іракської Республіки з боку Держпродспоживслужби вже було направлено список відповідних сертифікатів, з метою активізації експорту українських харчових товарів тваринного походження. А саме: м’ясо птиці, яловичини, баранини, яєць та інших видів продукції.
Зі свого боку Пан Посол підтримав всі ініціативи та запевнив, що іракська сторона зацікавлена у збільшені поставок української курятини, м’яса та яєць до своєї країни, а також у поглиблені двосторонньої співпраці в аграрному секторі.
За словами С.Кубіва, Україна відіграє важливу роль у налагодженні торгівлі між Азією та Європою.

Прочитано 2979 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com