ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 63

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 36

Четверг, 11 Май 2017 11:18

Інфляція в Україні у квітні становила 12,2%

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

В Україні у квітні 2017 року споживча інфляція становила 12,2% відповідно до квітня 2016 року.

Водночас, за інформацією Держстатистики, у місячному вимірі (квітень до березня) інфляція сповільнилася до 0,9% але з початку року становила 4,9%.
Як поінформували у відомстві, на споживчому ринку у квітні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,2%.
При цьому у квітні ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 1,3%, у т.ч. тютюнові вироби – на 2,4%, алкогольні напої – на 0,7%.
Також відбулося зростання тарифів на ЖКП на 0,5%, їхнє підвищення спонукало зростання вартості утримання будинків та прибудинкових територій на 5,0%, водопостачання – на 3%, каналізацію – на 2,6%.
Нагадаємо, за даними Держстатистики, в Україні у березні 2017 року була зафіксована інфляція на рівні 1,8% в порівнянні з інфляцією 1% в лютому 2017 року.
Порівняно з березнем 2016 року ціни на споживчому ринку зросли на 15,1%, а з початку 2017 року - на 3,9%.

Прочитано 3053 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com